Тарас Кремінь: "Набережна - дзеркало Миколаєва 191-річна грейгівська..."

Тарас Кремінь в facebook:

Набережна - дзеркало Миколаєва Об этом сообщает vestiregion.in.ua со ссылкой на СМИ.

191-річна грейгівська набережна, побудована в 1-му Адміралтейському районі флотського міста, територіально поєднує, як і колись, стародавній Дикий Сад із його унікальною сакралізованою історією, циркумпонтійською релігією, цивілізаційними винаходами ковзани придумали наші предки-борисфеніти та сучасне, опечалене системною депресією, найдавніше в Україні Адміралтейство, яке, на жаль, у величезному суднобудівному читай світоглядному занепаді ... .

Власне, набережна, як порубіжжя міжматерикове півострівне порубіжжя могла би стати не тільки місцем туристичної уваги та епіцентром культурно-дозвіллєвої уваги вибагливих до комфорту миколавців пейзаж, яхт-клуб, бульвар, фонтани...

До речі, забуті миколаївські фонтани - це не розкіш, як казав літературний персонаж, і не спрага чи головний біль, який можна втамувати, а показник півострівного екобалансу, простіше кажучи - поваги місцевої влади до своїх мешканців, тому ця скромна херсонсько-вознесенсько-очаківська галерея - для порівняння із нашим дивом, яке працює sic!, як свідчать офіційні джерела, тільки влітку по вихідних і за розкладом!..

Набережна, на моє переконання, - це історія незнищенного варварами міста, його сакральність, життя. Це - не дзеркало, - його овіяна перемогами і натхненням душа.

Дякую Катерина Середа за натхнення та інтелектуальні акценти порубіжного 2013-го року http//nikvesti.com/articles/43424 .Тарас Кремінь
Тарас Кремінь
Тарас Кремінь
Тарас Кремінь
Тарас Кремінь


ТОП новости

Вход