У франківському міському пологовому будинку померла 27-річна породілля. Розпочато кримінальне провадження | Версії | новини та розслідування

Результат пошуку зображень за запитом "породілля" Об этом сообщает face-n.info со ссылкой на СМИ.

Вчора її чоловік звернувся до поліції із заявою щодо неналежного виконання медичними працівниками професійних обов’язків. Розпочато кримінальне провадження за статтею 140 частиною 1.

Директор Івано-Франківського міського клінічного перинатального центру Сергій Стефанко відмовився коментувати цю ситуацію журналістам Суспільного, посилаючись на те, що таку інформацію він може надати лише родичам чи близьким, пишуть Версії з посиланням на UA: Карпати.

У міському пологовому померла 27-річна породілля. Розпочато кримінальне провадження

27-річна породілля померла у міському пологовому будинку 6 жовтня. Вчора її чоловік звернувся до поліції із заявою щодо неналежного виконання медичними працівниками професійних обов’язків. Розпочато кримінальне провадження за статтею 140 частиною 1. Директор Івано-Франківського міського клінічного перинатального центру Сергій Стефанко відмовився коментувати цю ситуацію журналістам Суспільного, посилаючись на те, що таку інформацію він може надати лише родичам чи близьким

Опубліковано UA: Карпати Вівторок, 8 жовтня 2019 р.Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/post-u-fb/u-frankivskomu-miskomu-pologovomu-budinku-pomerla-27-richna-porodillya-rozpochato-kriminalne-provadzhennya/”

ТОП новости

Вход